NIRA DENIZCILIK VE LOJISTIK LIMITED SIRKETI 2016 yılı Haziran ayında faaliyetlerine başlamış olup grup şirketi MEDKON HAT İŞLETMECİLİĞİ VE DENİZCİLİK A.Ş nin tüm tecrübesini bünyesinde barındırmaktadır. NIRA çevreye duyarlı, ileri teknolojiyi benimsemiş, hızlı, güvenli ve ekonomik taşımacılık ilkesini Dünya’nın her ülkesinde bulunan güvenilir iş ve acente ağı ile birleştirerek, deniz yolu, hava yolu, kara yolu, tren taşımacılığı, multimodal, proje yük taşımacılığı dahil tüm taşıma şekillerinde ithalat, ihracat ve çapraz ticaret için sektörde her alanda tonaj ve hacim sınırlaması olmadan müşterilerine kaliteli bir hizmet sunmaktadır.

NIRA kurumsal yapısı ve tecrübeli ekibi ile müşteri memnuniyeti ve sorunsuz operasyon tecrübesini daima ön planda tutarak teknolojik donanımda sürekli kendisini yenileyen, sınırları kaldıran bir hizmet anlayışı benimsemiştir.

DENİZYOLU TAŞIMACILIĞI

NIRA DENIZCILIK VE LOJISTIK LIMITED SIRKETI Deniz Yolu taşımacılığına ilişkin bilgilerin; etkin ve verimli olarak aktarımının planlama ve kontrol etme sürecini yöneterek, müşteri ihtiyaçlarını karşılamak , hizmet çeşitliliği oluşturmak, yeni hizmetler üretebilmek ve değişen şartlara göre de müşteri odaklı hizmeti geliştirmek amacıyla faaliyetlerini; dünyanın her yerinde işbirliği içinde olduğu işletmelerin performansına katkıda bulunabilecek ileri teknolojiyi yapılandırarak, müşteri memnuniyeti güvencesi sağlayacak alternatif çözümler üreterek gerçekleştirmektir.

Teknolojik donanımda sürekli kendisini yenileyen, sınırları kaldıran, iletişim gücü kuvvetli, rekabet ortamında gönüllülük esasını benimseyen, çevreye duyarlı, felsefesi ve farkındalığı olan bir şirket olarak NIRA Türkiye‘den Dünya limanlarına, Dünya limanlarından Türkiye’ye ve Türkiye uğrağı olmayan Cross taşımalarda haftalık düzenli çıkışlarla konteyner taşımacılığı hizmeti vermektedir.

FCL Konteyner, İthalat/İhracat Taşımaları,

LCL (Parsiyel) Konteyner, İthalat/İhracat Taşımaları,

Türkiye Uğrağı olmayan Cross Taşımalar

Müşteriye Özel Raporlama Hizmeti,

Key Account Yönetimi,

Haftalık Düzenli Seferler,

Türkiye Aktarmalı Transit Taşımalar,

Özel Konteyner Seçenekleri (Opentop, Flatrack, Reefer, ISO tank, Flexi vb.)

Zamanında Evrak Teslimi

Doğa Dostu, teknolojik, Hızlı, Güvenilir ve Ekonomik Hizmet

HAVAYOLU TAŞIMACILIĞI

Doğru ürünü, doğru zamanda, doğru yere hasarsız bir şekilde ulaştırmayı hedefleyen, ürün ya da hizmetleri “değer yaratıcı faaliyet” olarak değerlendirip aynı zamanda hem “yer” hem de “zaman” faydası yaratarak ve lojistik sektöründe müşteri hizmet kalite düzeyini yükselterek “lojistik hizmet düzeyini” arttıran NIRA DENIZCILIK VE LOJISTIK LIMITED SIRKETI olarak küçük boyutlu kargolardan başlayarak, büyük bazda charter uçak yüklemeleri de dahil olmak üzere tüm havayolu taşımacılığı ihtiyaçlarınıza hızlı bir şekilde yanıt verebiliyoruz. Çalışma alanınız ne olursa olsun, hızlı ve ekonomik transfer ihtiyaçlarınız konusunda tüm transfer seçeneklerimizde olduğu gibi uluslararası havayolu lojistiği alanında da düşük maliyet avantajı sağlamaya odaklanıyoruz. Havayolu taşımacılığı hizmetlerimizden bazıları şunlardır:

Düzenli Olarak Gerçekleştirilen Avantajlı Fiyatlarla Konsolide İthalat ve İhracat Taşımaları

Proje Taşımacılığı

Transit Taşımacılık

Charter ve Multimodal Taşımacılık Hizmetleri

Perishable Kargo Taşımacılığı

Canlı Hayvan Taşımacılığı

Havaleli Özel Taşımalar

On board carrier services,

Hızlı/Standart/Ekonomik Hizmet Çeşitleri

Deneyimli Operasyon Ekibi

Sipariş Yönetim ve Yük Takip Sistemi, (Key Account Yönetimi)

Dünya Çapında Güçlü Acente Ağı ile Kapıdan Kapıya Teslimatlar

Zamanında Evrak Teslimi

PROJE KARGO TAŞIMACILIĞI VE FUAR LOJİSTİĞİ

Gabari dışı yükleriniz için en uygun ve etkili taşıma çözümlerini siz değerli müşterilerimiz için üretiyoruz. Yurtdışı geniş acenta ağımız ve deneyimli / profesyonel ekibimizle birlikte, taşınması zor ve güç olan malzemelerin nakliyelerinde farklı seçenek, ekonomik ve hızlı çözümlerle bir çok projeyi başarı ile gerçekleştiriyoruz. NIRA DENIZCILIK VE LOJISTIK LIMITED SIRKETI olarak Proje Yük Taşımacılığı ve Fuar Lojistiği hizmetlerimizden bazıları şunlardır:

Elektrik santralleri

Rafineriler

Maden

Demir yolu ve yol yapım makineleri

İş Makinaları

Gabari Dışı Taşımalar

Özel Ekipman Gerektiren Taşımalar

İzine Bağlı Taşımalar

Fuar Taşımaları

Fabrika ve Üretim Bandı Taşıması

Tekne ekipmanları

Yelken direği

Gemi Makine Parçaları

Buhar ve Gaz Tribünleri

Jenaratörler

Rüzgar Tribünleri

.